Ahoj

25. února 2013 v 18:52 | Lucinda |  Moje kecy
Ahoj.Jmenuju se Lucka,ale na blogu budu mít přezdívku Lucinda.Skoro stejné :D.Ti,kteří mně znají ví proč se tak jmenuju a ti kteří mě neznají,tak ti to taky budou za chvilku vědět.Knížní blog jsem si založila protože miluju knížky.A myslím si,že nejsem jediná.Na internetu je mnoho knížních blogů a já bych ho taky chtěla mít.V minulosti jsem měla hodně blogů,ale u žádného z nich jsem dlouho nevydržela,buď mě přestal bavit nebo jsem zapomněla heslo.Ale tenhle blog bych chtěla mít hodně dlouho,protože mě knížky moc baví a nemyslím si že mě někdy přestanou bavit.V knížkách je něco nádherného,někdy to ani slovy nejde vyjadřit.A myslím a doufám,že si to nemyslím sama.Doufám,že mi tenhle blog vydrží hodně dlouho.Teď bych chtěla něco říct o rubrikách,je jich sice málo,ale doufám že jich brzy bude víc.

Recenze - budu tady dávat recenze na knížky,což vás asi nepřekvápí když tohle je knížní blog :D.Budu se snažit přídávat co nejvíc recenzí.Recenze budou různé.Někdy budou dlouhé,někdy naopak krátké.

Moje kecy -V této rubriky,budou hlavně moje kecy,které nebudou nikoho bavit,ale ráda kecám.Budou tady asi tak jednou týdně nebo možná jednou za 14 dní,ještě si to musím rozmyslet.Ale nebudou tady,tak často jako třeba recenze.

Měsíční nej - Každý měsíc,tady přidám jeden článek.A o čem tahle rubrika,vlastně je?? Za měsíc přečtu nějaké knížky a ty se potom objeví v měsíčním nej,kde je budu hodnotit společně z ostatními knížkama,které jsem za ten měsíc přečetla.Někdy jich bude hodně,někdy naopak málo.Na měsíc Únor,tady měsiční nej dávat nebudu.Blog se teprve rozjíždí a musím prvné dát nějaké recenze,ale na měsíc Březen tady určitě měsiční nej bude.Ještě jsem zapomněla říct,že měsíční nej tady budu dávat vždy na konci měsíce.

Filmové recenze - U této rubriky,jsem dlouho přemýšlela jestli jí tady dám nebo ne a nakonec jsem se rozhodla,že jí tady dám.Ale nebudu tady dávát,tak často články.Hlavně proto,protože blog je zaměřen na knihy.

Soutěže - Jednou za čas,si budete moct zasoutěžíš o nějakou knížku.Ale nebude to tak často.Tak si nemyslete,že třeba každý měsíc ;).

Ankety - A tohle je zatím poslední rubrika.Ankety.Bude tady celkem hodně anket,aspoň doufám.O spisovatelích,knížkách,filmech,oblíbených postavách atd.

Tak to by mělo pro dnešek stačit.Možná,že se tady nějaký ten článek ještě objeví,ale nevím to jistě.Blog se bude postupem času vylepšovat.Předem se omlouvám za pravopisné chyby,někdy se to prostě stane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kwiksey Kwiksey | Web | 25. února 2013 v 18:56 | Reagovat

Hodně štěstí s blogem :)

2 Lilinka Lilinka | Web | 27. února 2013 v 18:14 | Reagovat

JJ hodně štěstíčka♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama